Lex-Antidotum

O Nas

O NaS

Kancelaria Antywindykacyjna „Antidotum”.

“Jestem prawnikiem posiadającym wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego, finansowego oraz administracyjnego.

Moje doświadczenie związane jest w szczególności z wykonywaniem czynności, które mają na celu
poprawę sytuacji finansowej dłużnika względem wierzycieli oraz minimalizację negatywnych skutków
prowadzonych egzekucji komorniczych .

Działania podejmowane przeze mnie to min. negocjacje , restrukturyzacja , porozumienia z wierzycielami, przygotowanie wniosku o upadłość, oraz pomoc w trakcie całej procedury upadłościowej .

W związku z tym , że wierzycielami najczęściej są podmioty profesjonalne i wyspecjalizowane w windykacji, pomoc wyspecjalizowanej kancelarii antywindykacyjnej często jest konieczna i niezbędna.
Skorzystanie z moich usług pozwoli na uzyskanie nie tylko profesjonalnego wsparcia prawnego ale również psychologicznego. Kluczem do mojej skutecznej pomocy jest  specjalizacja i doświadczenie.

Dzięki temu jestem w stanie uzyskać wyższy poziom skuteczności działań. Posiadam specjalistyczną wiedzę oraz umiejętności z zakresu pomocy dłużnikom w odzyskiwaniu płynności finansowej, prawnego bezpieczeństwa i komfortu psychicznego.
Doświadczenie i specjalizacja znacznie zwiększa prawdopodobieństwo rozstrzygnięć na korzyść dłużnika.

Ze względu na specyfikę spraw antywindykacyjnych , którymi się zajmuję, możliwe jest dostosowanie podejmowanych działań do możliwości finansowych klientów.
W każdej sytuacji oferuję bezpłatną analizę sytuacji prawnej i finansowej klienta oraz dobór najkorzystniejszych form ochrony i środków prawnych.

0 +

Lat Doświadczenia

0 +

Zadowolonych Klientów

Lex-Antidotum

Kancelaria Antywindykacyjna
Kluczem do skutecznej pomocy jest tu specjalizacja i doświadczenie.

Kontakt

2023 Made by Pereso Media